fogos.sk

Menu

11 tipov pre vaše auto, ktoré by ste mali vyskúšať!

V nasledujúcom príspevku vám prinášame niekoľko zaujímavým tipov, ktoré vám môžu v budúcnosti pomôcť na cestách a pri starostlivosti o vaše auto.

1. Použite zubnú pastu na vyčistenie svetlometov.

01-tip-pre-auto

2. Ochlaďte auto okamžite bez použitia klimatizácie. Pokiaľ ste nemali možnosť zaparkovať v tieni počas horúceho dňa a cítite sa vo vašom aute ako v rúre, tak môžete vyskúšať jednoduchý trik na rýchle ochladenie. Otvorte jedno okno a otvárajte a zatvárajte dvere na druhej strane päť až šesťkrát. Teplý vzduch unikne cez dvere, ktoré otvárate a zatvárate, pričom chladný vzduch vstupuje cez okno na druhej strane.

3. Použite gumičku na upevnenie telefónu

02-tip-pre-auto

4. Priložte si ovládač centrálneho zamykania ku brade. Pokiaľ nemôžete nájsť vaše zaparkované auto, tak si priložte ovládač centrálneho zamykania ku brade pre zvýšenie dosahu signálu vyhľadávania auta.

5. Zakryte trhliny na čelom skle pomocou laku na nechty. Aby ste spomalili praskanie čelného skla predtým, ako zoberiete vaše auto do opravovne, namaľujte trhliny lakom na nechty z oboch strán skla.

6. Odfoťte si miesto, kde ste zaparkovali. Namiesto toho, aby ste sa museli snažiť spomenúť, kde ste zaparkovali, tak si vyskúšajte spraviť fotku vašim mobilným telefónom a máte po probléme.

7. Navoskujte vaše auto s kondicionérom na vlasy, aby ste mu dodali extra lesk.

8. Vyčistite interiér pomocou kávového filtra.

03-tip-pre-auto

9. Veziete si domov pizzu? Položte ju na sedadlo s vyhrievaním, aby nevychladla na ceste domov.

10. Roztopte ľad na vašom aute pomocou zmesi vody a octu. Nasprejujte auto zmesou 2/3 octu a 1/3 vody na rozpustenie ľadu namiesto zoškrabávania.

11. Použite nádobu na cereálie ako odpadkový kôs.

04-tip-pre-auto

kategórie:   Domáce projekty